LOO: Zwycięsko w derbach, Orzeł nadal liderem.

W poniedziałek o godzinie 18:30 zawodnicy Orła rozgrywali zaległe spotkanie V kolejki Ligi Okręgowej Orlika, a ich przeciwnikiem była drużyna Orlik II Ząbkowice Śląskie. Drużyna Orła wygrała derbowe spotkanie 9:0 (1:0), tym samym z kompletem punktów zostaje na pozycji lidera. W najbliższy piątek podopieczni trenera Lisieckiego zagrają wyjazdowy mecz z zespołem Unia Bardo.

''W tym spotkaniu pozwoliłem sobie na mały eksperyment. Tworząc dwie równe ekipy i regularne zmiany postawiłem na intensywność ale jednocześnie chciałem sprawdzić jak chłopcy czują w inncyh ustawieniach niż w poprzednich meczach, dzięki czemu każdy mógł pokazać swoje umiejętności grając tyle samo co inni koledzy. W pierwszej połowie momentami był chaos, ale druga połowa już wyglądała tak jak chciałem i finalnie zdobywamy kolejne trzy punkty.''- trener, Ł.Lisiecki

AS Orzeł Ząbkowice Śląskie 9:0 Orlik II Ząbkowice Śląskie

Bramki: Alan Madej x3, Patryk Tomaszewski x3, Konrad Jarowski, Krzysztof Młyńczak, Igor Pleśniarski

AS Orzeł Ząbkowice Śląskie: Michał Kluba, Bartosz Nocoń, Mateusz Nocoń, Alan Madej, Aleksander Ptasiński, Krzysztof Młyńczak, Igor Pleśniarski, Filip Wyrozumski, Filip Wilk, Konrad Jarowski, Patryk Tomaszewski, Mateusz Wójcik, Antoni Gnusowski