Zwycięstwo na inaugurację sezonu

Pierwszy mecz w sezonie zaliczamy do udanych. W dniu dzisiejszym nasi zawodnicy podejmowali w Ciepłowodach zespół Ślęży. Pomimo niesprzyjających warunkwów do gry, sporych opadów deszczu, to zespół z Ząbkowic okazał się lepszy, i wygrywając 12:1 (3:1 do przerwy) przywiózł ze sobą trzy punkty. Za tydzień podopieczni trenera Lisieckiego zmierzą się u siebie z Orlikiem Ząbkowice Śląskie.

'' Pierwsza połowa nie była najlepsza w naszym wykonaniu. Brak zimnej krwi i kilka błedów sprawiły ,że ciężko było w pełni kontrolować przebieg gry. Wyszliśmy na drugą połowę z nieco innym nastawieniem, co zaowocowało kolejnymi bramkami i spokojniejszą grą. Cieszą na początku rozgrywek trzy punkty ale mamy nad czym pracować na trenigach''.- trener Ł.Lisiecki

Ślęża Ciepłowody 1:12 AS Orzeł Ząbkowice Śląskie

Bramki: Patryk Tomaszewski, Krzysztof Młyńczak, Filip Wyrozumski, Igor Pleśniarski, Bartosz Nocoń x2, Mateusz Nocoń x6

AS Orzeł Ząbkowice Śląskie: Michał Kluba, Aleksander Ptasiński, Bartosz Nocoń, Wojciech Leśniak, Krzysztof Młyńczak, Patryk Tomaszewski, Mateusz Nocoń, Jakub Kruszelnicki, Filip Wyrozumski, Igor Pleśniarski, Sebastian Dyda,